KONST / Litografier / Färglitografi 12422072
nr 1242 2072
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1982,91/200. Motivet: 40x47
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:08:56
8/3 19:16:57
500 kr
17/3 15:09:42
18 mar
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal